סטודנטים באוניברסיטה הפתוחה לומדים אקסל בקלות


דמיינו לעצמכם שאתם יכולים ללמוד קורס שלם באקסל בקצב שלכם, בלי לתאם זמנים. בלי לחכות למרצה.

17 לומדות, מעל 40 נושאים+תרגולים+משוב מילולי+מבדק ידע ממוחשב עם ציון+תמיכה.

ללמוד אקסל בקצב שלך

כבר במהלך הלמידה, תוכלו לעבוד באקסל ולהתקדם לעבודה שוטפת באקסל, להציג ולנתח נתונים בצורה איכותית ומהירה. הקורס הדיגיטלי באקסל מיועד לאוכלוסיית יעד שזקוקה לאקסל אולם נתקלת בקושי הנובע מחוסר ידע ומיומנות ביישומים ובפונקציות החשובות והנפוצות בעבודה היומיומית. הקורס הדיגיטלי אינו מתאים לאנליסטים העוסקים באוטומציה או בפונקציות מורכבות. הקורס משלב כלים ושיטות יחד עם ידע נחוץ לעבודה יישומית.

אף תלמיד לא נשאר לבד. רוצים לשאול שאלה באקסל בנושאים שבקורס? לוחצים על לחצן תמיכה שבמערכת או מתקשרים אלינו 077-23044000 ונענים.

קורס אקסל שלם בקצב שלך. מומלץ ללמוד לפי סדר הפרקים. אבל אתם קובעים את סדרי העדיפויות. איזה פרק להתחיל, איזה פרק לסיים, איזה פרק בתהליך. מערכת הלמידה LMS בענן של DOCEBO, תומכת בהחלטות שלכם ומציגה לכם את הפרקים לפי מצב הלמידה. יצאתם להפסקה? מתרגלים את החומר הנלמד בלומדה? תמיד תוכלו לחזור בדיוק לדף בו הייתם. הפעילו רמקולים. הלומדה מלווה בקריינות מקצועית. 

והמחיר?

קצב הלמידה העצמית שלך גבוה והתקופה לא עמוסה במטלות? מומלץ מסלול מנוי לחודש במחיר 350 ש"ח (300 ש"ח לחברי אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה בהקלדת קוד קופון). 

הירשמו כאן למנוי לחודש 

קצב הלמידה העצמית שלך סביר אבל התקופה עמוסה במטלות? מומלץ מסלול מנוי לשלושה חודשים במחיר 550 ש"ח (500 ש"ח לחברי אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה בהקלדת קוד קופון).

הירשמו כאן למנוי לשלושה חודשים

חבר באגודת הסטודנטים? נא לא לשכוח להקליד את קוד הקופון שקיבלת מהאגודה ולממש את ההנחה

ספירת ימי המנוי מתחילה מהרגע שנכנסתם בפעם הראשונה למערכת. לא מרגע התשלום. 

מדיניות החזרים- אנחנו יודעים שאתם עסוקים. לכן הרחבנו את מדיניות ההחזרים: עברו עד 60 יום מיום התשלום ולא נכנסתם כלל למערכת? רוצים לבטל? שלחו לנו מייל ונחזיר לכם את כל התשלום ששילמתם. ללא דמי ביטול, ללא הסברים וללא נימוקים. נכנסתם למערכת? לא ניתן לבטל את התשלום.

 

נושאי הקורס לפי לומדות/פרקים/מטלות/מבחנים

פרקי הקורס ומחירון לפי מנוי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שאלות ותשובות

מידע נוסף? צרו קשר או 077-2304400

דפדפו בגלריה וראו תמונות מסך של הקורס: