סטודנטים באוניברסיטה הפתוחה לומדים אקסל בקלות


ללמוד אקסל בקלות, בצורה חוויתית ובזמן שלך.

דמיינו לכם את התרחיש הבא: במקום העבודה שלכם או במחקר שאתם מבצעים נדרש להשתמש באקסל. אתם מתיישבים על המחשב, פותחים גיליון אקסל ואז מה קורה...

הקורס הדיגיטלי שלנו, מיועד לסטודנטים שזקוקים לידע באקסל ורוצים ללמוד בקצב שלהם ובזמן שלהם. (כמובן גם מכל מקום).

אין תאום מפגשים כי אין מרצה, אין סטודנטים נוספים וכמובן שאין צורך להגיע לכיתה וגם אפילו לא למפגש זום.

פונקציות האקסל מגוונות ומורכבות לא רק ממספרים. בקורס הדיגיטלי, תלמדו שהאקסל דורש ידע, הוא מורכב, דורש מיומנות אבל לא מסובך כפי שאולי חשבתם. מרגע שאתם לומדים איך לעבוד איתה נכון (ומתרגלים), האקסל מבצע את כל החישובים אוטומטית ומקלה עליכם. למשל, אתם צריכים לחשב אחוזים? כמה פעולות פשוטות (למעשה רק לחצן אחד) והאקסל עושה זאת בשבילכם.

רוצים ליצור תרשים? לחיצה על מקש F11 והנה התרשים עולה. איזה כיף זה פשוט להקליד או ללחוץ ולקבל תוצאה! ראו באקסל חבר שנועד לעזור לכם. 

בקורס מוקדשים פרקים שלמים לנושאים מתקדמים כגון עיצוב מותנה, תרשימים, פונקצית vlookup, פונקציה בתוך פונקציה וכמובן טבלת ציר Pivot Table.

מה מכיל הקורס? 

17 פרקים המכילים מעל 40 נושאים + 3 מטלות לעבודה עצמית כולל משוב שלנו + ציון + מבדק ידע ממוחשב בן 20 שאלות + ציון ממוחשב + תמיכה טלפונית + דיווח ממוחשב על הפעילות שלך בקורס. 

ללמוד בקצב שלך. תמיד ניתן לחזור לדף בו היית. הלומדות מבוססות מחולל הלומדות Storyline. זו אינה לומדת סרטוני וידיאו. 

והמחיר?

קצב הלמידה העצמית שלך גבוה? התקופה לא עמוסה במטלות? מסלול מומלץ: מנוי לחודש-350 ש"ח או 300 ש"ח לחברי אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה. הירשמו כאן ותוך דקות תוכלי להתחיל ללמוד

קצב הלמידה העצמית שלך סביר? התקופה עמוסה במטלות? מסלול מומלץ: מנוי לשלושה חודשים-550 ש"ח או 500 ש"ח לחברי אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה. הירשמו כאן ותוך דקות תוכלו להתחיל ללמוד.

ללמוד בקצב שלך. אין צורך להמתין לזימון, למרצה, לשאר המשתתפים, לסגור מיקרופון...:)

פרקי הקורס ומחירון לפי מנוי

נרשמים ותוך דקות מתחילים ללמוד

חבר באגודת הסטודנטים? נא לא לשכוח להקליד את קוד הקופון שקיבלת מהאגודה ולממש את ההנחה

מידע נוסף? צרו קשר או 077-2304400

תמונות (חלק) ממסכי הקורס 

חלק מפרקי הלומדה

מידע נוסף? 077-2304400