צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
paper plain icon
פנו אלינו כאן
paper plain icon
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!
מעניין?
צרו קשר כאן או 077-2304400 ונשמח לשוחח
חייגו אלינו עכשיו 077-2304400

לומדות נגישות


על פי חוק, חלה חובה לבצע ריענון בשירות נגיש לעובדים הנותנים שירות לציבור ומנהליהם פעם בשנה. 

חובת הריענון חשובה על מנת שנוכל לתת לאנשים בעלי מוגבלויות את השירות הנגיש המגיע להם.

לומדת הרענון "שירות נגיש" (או לומדת "נגישות לנותני שירות") שלנו, מפרטת את ההתאמות שאליהן חשוב לשים לב במתן שירות נגיש, עבור מגוון סוגי מוגבלויות, באופן אינטראקטיבי וקל להבנה.

לומדת הרענון שלנו המשולבת במערכת למידה LMS המנוהלת ומתופעלת על ידינו, מאפשרת לארגון לוודא עמידה בדרישות החוק והתקנות כולל תיעוד הפעילות ושמירתה. 

באמצעות המערכת, עובדות ועובדים יכולים לבצע את הרענון הנדרש באופן חופשי מכל מקום ובכל זמן המתאים להם. אין צורך לתאם מרצה, לוחות זמנים, כיתה, כיבוד...

כ- 60 דפים אינטרקטיביים, מעוצבים ומעניינים המלמדים את העובדת והעובד העוסקים במתן שירות, כיצד לתת שירות נגיש לאנשים עם מוגבלות. 

הלומדות פותחו בשיתוף עם תומר אקסלרוד הבעלים של 'שיא נגישות', המעניקה שירותי יעוץ  לגופים אקדמאיים, המגזר הציבורי, העסקי, והפרטי. תומר הינו יועץ נגישות בכיר, סגן יו"ר ארגון מורשי הנגישות בישראל, מרצה בכיר בקורס נגישות השירות וקורס נגישות מתו"ס באוניברסיטת אריאל ואחראי על הכשרה של מורשי נגישות עתידיים. 

לומדות נגישות

לומדת נגישות - דשבורד מערכת הלמידה

דוח פעילות לומדת נגישות

כל הנושאים ניתנים להתאמה לתכנים, לדגשים ולמסרים של ממונה הנגישות ולתרבות הארגון.

הלומדות מוצעות גם במסלול רכישה לשרתי הלקוח

מעניין?
צרו קשר כאן או 077-2304400 ונשמח לשוחח

מסלול שירות ניהל למידה במערכת הלמידה LMS המנוהלת ומתופעלת על ידינו, מאפשרת לארגון לוודא עמידה בדרישות החוק והתקנות כולל תיעוד הפעילות והציונים ושמירתה