לומדה- קורס דיגיטלי והדרכות אקסל


דמיינו לעצמכם שאתם יכולים ללמוד קורס שלם באקסל בקצב שלכם, בלי לתאם זמנים. בלי לחכות למרצה.

במהלך שני העשורים האחרונים אנו עוסקים בהדרכות אופיס ובמיוחד אקסל. הדרכנו עובדות ועובדים בעשרות ארגונים, בכל הרמות-אקסל מתחילים, מתקדמים, וורד מתחילים ומתקדמים, פאואר פוינט מתחילים ומתקדמים וכן פיתחנו יישומים עסקיים באקסל. יש לנו ניסיון של אלפי שעות הדרכה במשובים מצויינים. לקוחותינו.

שילבנו את הניסיון הרב שלנו בהדרכות אקסל לארגונים עסקיים ואת הידע והניסיון בפיתוח לומדות ופיתחנו קורס דיגיטלי שלם באקסל-לומדה למתחילים ולמתקדמים.

קורס שלם הכולל 17 לומדות, מעל 40 נושאים+תרגולים+משוב מילולי+מבדק ידע ממוחשב עם ציון+תמיכה בנושאי הלומדה (למשתמשים במערכת הלמידה שלנו), הכל מותאם במיוחד לכל מי שרוצה וצריך להשתלב בדרישות עולם העבודה העכשווי.

ללמוד אקסל בקצב שלך

רישום ותשלום

דעו אקסל. אל תישארו מאחור. 

ליחצו כאן, בחרו מנוי לחודש במחיר 350 ש"ח או מנוי לשלושה חודשים במחיר 550 ש"ח והתחילו ללמוד אקסל בקצב שלכם.

  • בקצב שלך. מומלץ ללמוד לפי סדר הפרקים. אבל אתם קובעים את סדרי העדיפויות. איזה פרק להתחיל, איזה פרק לסיים, איזה פרק בתהליך. 
  • כל הקורס משולב במערכת למידה LMS של Docebo מהמתקדמות מסוגה בעולם. מערכת הלמידה LMS בענן של DOCEBO, תומכת בהחלטות שלכם ומציגה לכם את הפרקים לפי מצב הלמידה. זאת ועוד: כל הקורס כתוב בתוכנת  Storyline. יצאתם להפסקה? צריכים לתרגל את החומר הנלמד באקסל? תמיד תוכלו לחזור בדיוק לשקף בו הייתם. 
  • תמיכה. אף תלמיד לא נשאר לבד. רוצים לשאול שאלה באקסל בנושאים שבקורס? לוחצים על לחצן תמיכה שבמערכת או פשוט מתקשרים אלינו ונענים.

 

מנהלות ומנהלים בארגון? אפשר בקלות ובמהירות לשדרג את הידע באקסל לעובדות ולעובדים שלכם. אין צורך לתאם זמנים. אין צורך לתאם מרצה. כל עובד לומד בקצב שלו. שלחו לנו רשימת משתמשים. אנחנו עושים את כל השאר. חבילה מותאמת ברכישת חבילת משתמשים מעל 10 משתמשים. הלומדה הכוללת 17 לומדות, ניתנת לרכישה לשימוש בשרתי הארגון. 

צרו קשר או 077-2304400

 

מידע נוסף:

שאלות ותשובות ללומדת האקסל

כמה טיפים וטריקים באקסל

קורסי אקסל בהדרכה פנים ארגונית -'אנחנו באים אליכם'

ויש לנו גם קורס דיגיטלי-לומדה בפאואר פוינט

לומדה בפאואר פוינט

 

ברושור לומדת האקסללומדת האקסל

 

 

דוגמאות מסכי הלומדה

הוספת טבלת ציר

 

תרשימים

השימוש בפונקציה vlookup

 

עיצוב מותנה

 

סרגל הכלים לגישה מהירה

הפונקציה counif

 

 

מידע נוסף? 077-2304400