קורס דיגיטלי באקסל- לומדה למתחילים ולמתקדמים


מנהלות ומנהלי הדרכה בארגון? דמיינו לעצמכם שאפשר ללמד את כל העובדות והעובדים קורס אקסל ממתחילים למתקדמים, בלי לחפש מרצה, בלי לתאם מרצה, בלי לתאם את המפגש, בלי לארגן כיתה, בלי זום. כן, תוך דקות מרגע הרישום אפשר להתחיל ללמוד.

במהלך שני העשורים האחרונים אנו עוסקים בהדרכות אופיס ובמיוחד אקסל. הדרכנו עובדות ועובדים בעשרות ארגונים, בכל הרמות-אקסל מתחילים, מתקדמים, וורד מתחילים ומתקדמים, פאואר פוינט מתחילים ומתקדמים.

שילבנו את הידע בהדרכות אקסל יחד עם הידע והנסיון בפיתוח לומדות מותאמות לקוח ובנינו את הלומדה למתחילים ומתקדמים. התאמנו אותה במיוחד לעובדים בארגונים שצריכים לדעת את הדברים החשובים ביותר לעבודה באקסל.

הצטרפו לארגונים שעושים שימוש בלומדת האקסל שלנו: EY, המזרחי טפחות, מיטב דש, משרד הבריאות, תנובה ועוד.

הכי פשוט, הכי מהיר: הלומד מקבל קישור למערכת הלמידה LMS שלנו, מקליד את שם המשתמש והסיסמה ומתחיל ללמוד אקסל.

הלומדה מתאימה:

  • לארגונים הרוצים את הקורס כ-JOB-AID לכל עובד הזקוק לתמיכה מיידית באקסל (מתאים מאד במסלול רכישה להתקנה כ-18 פרקים או כלומדה אחת שלמה).
  • לארגונים המגייסים מדי פעם עובדים למשרות הדורשות ידע באקסל. העובד החדש יכול להתחיל ללמוד תוך דקות מרגע הגיוס!
  • לארגונים להם קבוצה גדולה של עובדים הזקוקים לשדרוג הידע באקסל, לאוריינות טכנולוגית. שולחים לנו רשימת משתמשים וכל עובד יכול להתחיל ללמוד בזמן המתאים לו ללא תלות בקבוצה כולה.
  • לארגונים מבוזרים להם יש קושי בארגון למידה פרונטלית לכל איזור/סניף. אין צורך לתאם מרצה, זום וכדומה. כל עובד לומד בזמן שלו.
  • לארגונים להם חשובה חווית הלמידה יחד עם יכולת ניתוח נתוני הלמידה. כל הקורס נמצא בתוך מערכת למידה LMS מהמשוכללות בעולם. המשמעות: חווית למידה ללומד ויכולת ניהול הפעילות על ידי המנהלים. מנהל הלקוח מקבל גישה למערכת ויכול לצפות און ליין בפעילות של כל הלומדים בכל פרק ופרק, להוריד דוחות פעילות כולל ציונים וכדומה.
  • לארגונים שחשובה להם אחידות בלמידה. כל לומד מקבל בדיוק את אותם תכנים. אין תלות במרצה, אין הפרעות בכיתה (פרונטלית או זום), אין צורך ביצירת הומגניות של המשתתפים בהדרכה. חשוב לציין: הלומדה אינה מתאימה לאנליסטים ולעובדים מיומנים הנדרשים לפונקציות מתקדמות באקסל בעבודתם היומיומית. 
  • לארגונים שחשובה להם תמיכה ושירות. גם בניהול ותפעול הלמידה וגם בתמיכה ללומד בנושאי הקורס. הלומד רוצה לשאול שאלה? לחיצה על לחצן תמיכה במערכת או יצירת קשר טלפוני ומערכת התמיכה שלנו נכנסת לפעולה (במסלול למידה במערכת LMS שלנו)

בנוסף, הלומדה חוסכת במשאבים לוגיסטיים ותפעוליים.

הקורס מכיל 17 פרקים ומעל 40 נושאים ממתחילים למתקדמים + מטלות לעבודה עצמית + מבדק ידע עצמי בן 20 שאלות עם ציון!

מסלול רכישה: הלומדה כתובה בסטוריליין וניתנת גם לרכישה לשרתי הארגון. 

צרו קשר או 077-2304400

ויש לנו גם קורס דיגיטלי-לומדה בפאואר פוינט

לומדה בפאואר פוינט

 

 

ברושור לומדת האקסללומדת האקסל

 

 

דוגמאות מסכי הלומדה

הוספת טבלת ציר

 

תרשימים

השימוש בפונקציה vlookup

 

עיצוב מותנה

 

סרגל הכלים לגישה מהירה

הפונקציה counif

 

 

 

מידע נוסף:

שאלות ותשובות ללומדת האקסל

כמה טיפים וטריקים באקסל

קורסי אקסל בהדרכה פנים ארגונית -'אנחנו באים אליכם'