צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
paper plain icon
פנו אלינו כאן
paper plain icon
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!
מעניין?
צרו קשר כאן או 077-2304400 ונשמח לשוחח
חייגו אלינו עכשיו 077-2304400

הוגו כלים להפצת ידע משולב - חברת פיתוח הדרכה


שוק העבודה משתנה במהירות. עובדים צריכים ללמוד לרענן ולרכוש מיומנויות חדשות כל החיים. הלמידה המקוונת תופסת נתח גדול יותר ויותר. 

לחברתנו שנים של ניסיון בלמידה ארגונית עם צוותים מיומנים בתחומים של פיתוח הדרכה, הפקת לומדות מקוונות, ניהול מערכת למידה LMS, הרצאות פרונטליות, עיצוב גרפי והפקת סרטוני הדרכה.

בשנת 2021 השתמשו ולמדו במערכת ה- LMS שלנו קרוב ל- 5,000 משתמשים מעשרות ארגונים ונהנו מתכנים עדכניים, שפה אחידה, מעקב בזמן אמת אחר לימוד, ציון וביצוע, חיסכון כספי בהוצאות תפעול וביצוע למידה בזמן הפנוי ללא הפסד של זמן עבודה יקר.

אנחנו קיימים כבר 20 שנים. העברנו אלפי שעות הדרכה פרונטלית, פיתחנו מאות לומדות בתחומים מגוונים של בטיחות, נהיגה, תוכנות, נהלים ועוד בעבור חברות מובילות במשק ומוסדות ההשכלה הגבוהה. אנו נפתח עבורכם את ההדרכה המדויקת לכם. 

שיטת BlendLearning אותה פיתחנו, שמה את הלומד במרכז. השיטה משלבת את הידע ההדרכתי ואת הידע העסקי, העיצובי והטכנולוגי שלנו כאמצעי לשדרוג ידע אישי, לקידום העובד ולהשגת מטרות הארגון.

הכירו את הצוות המוביל:


הוגו שימרון, הקים את 'הוגו - כלים להפצת ידע משולב' בשנת 2002, לאחר שהיה מנהל הדרכה בקמפוס של בנק הפועלים. בתפקידו זה, ניהל את תחום הדרכות האשראי והתמחה בניהול למידה פנים ארגונית. במסגרת תפקידו, פיתח קורסים וסדנאות, משחקי עסקים ממוחשבים ולומדות ללמידה עצמית. היה מרצה בכיר באשראי בנקאי ותקופה מסויימת מנהל הצוות ל- E-learning. מיד עם פרישתו מהבנק פיתח עבור עובדות ועובדי בנק הפועלים לומדה לניהול תקציב משק הבית והתמחה בהדרכות Office במיוחד ב-Excel ו-PowerPoint בדגש על אוריינות טכנולוגית וקידום הלומד. בעל אלפי שעות הדרכה פרונטלית במשובים מצויינים. להוגו ניסיון ניהולי וארגוני כמנהל סניף בנק, כחשב בחברת Start-Up וכמנכ"ל חברה. היצירתיות הנחוצה כל כך בפיצוח תכנים ובהפיכתם לקורס מעניין, יישומי וחוויתי, מקורה במשפחה האמנותית בה גדל (אביו משורר ועיתונאי, אמא תופרת עלית, אחיו צייר). בעברו בוגר קורס חובלים, מפקד ספינה בחיל הים, סרן (מיל), בעל תואר MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי ותואר BA בכלכלה ולימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב.


רינה גולן 

מנהלת תפעול וקשרי לקוחות. רינה היא המפיקה הראשית של כל הפרוייקטים ואחראית על ניהול הקשרים עם הלקוחות שלנו ב- CRM, בווצאפ, בטלפון, במייל, בזום, בפגישות. רינה היתה מנהלת מכירות חו״ל של חברת "דיוק קשתות" שם צברה ניסיון רב בניהול לקוחות גלובליים. כמו היתה כן מזכירה וגזברית הוועדה המרחבית לתכנון ובניה "מעלה חרמון". בעלת תואר שני MA במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים ותואר ראשון BA (בהצטיינות) מהאוניברסיטה הפתוחה.

אוסנת פס

פיתוח ועיצוב לומדות. אוסנת, מפתחת, מעצבת את כל הלומדות ב- Storyline וגרפיקאית הבית. לאוסנת ניסיון עשיר בתחומים של פיתוח לומדות והפקה ל-E-Learning, עיצוב והקמה של אתרי אינטרנט, תכנון ועיצוב ממשקי משתמש UI. 

ניצן שימרון

כתיבת תוכן וניהול אתר. ניצן כותבת תוכן, מבצעת בקרת איכות והגהה ללומדות ומנהלת את אתר האינטרנט class4u. לניצן תואר BA בתקשורת ותולדות האמנות מהאוניברסיטה העברית ולומדת כיום לתואר MA בכתיבה יוצרת באוניברסיטת בן גוריון.

הוגו כלים להפצת ידע משולב- פעילות

 

לזכרו של אבי אלברט שוורצמן ומשפחתי

 

מעניין?
צרו קשר כאן או 077-2304400 ונשמח לשוחח