מי אנחנו


 "הוגו כלים להפצת ידע משולב", מתמחה בהדרכה פנים ארגונית כ 20 שנים. החברה מתמקדת בשני תחומים עיקריים:

 

  1. פיתוח לומדות וקורסים דיגיטליים מותאמים ללקוח.

  2. ניהול ותפעול הלמידה המתוקשבת במערכות למידה LMS.

השילוב בין התחומים, מאפשר ללקוח לקבל שירות One Stop Shop, החל משלב הרעיון, עבור פיתוח הקורס הדיגיטלי וכלה בניהול הלמידה, הקורסים, המשתמשים, הציונים והדוחות במערכות למידה LMS מתקדמות בענן.

בין לקוחות 'הוגו כלים להפצת ידע משולב' ניתן למנות ארגונים גדולים כגון האוניברסיטה העברית, הטכניון, מכון וייצמן, אוניברסיטת בן גוריון, תנובה, המזרחי- טפחות, המשרד לביטחון פנים, חברת החשמל, החברה למתנסים, החברה להגנת הטבע, אלביט מערכות, KLA+ ,NICE ,Western Digital ,Qualcomm ועוד. לקוחותינו

 


הוגו שימרון

הוגו מנהל את ההדרכה, מפצח את התכנים, כותב את תסריטי הלומדות, מנהל את מערכת הלמידה LMS וגם מרצה מיומן באקסל ואופיס (וגם בנושאים בנקאיים). היה מנהל סניפים בבנק הפועלים ובתפקידו האחרון היה מנהל הדרכת האשראי בקמפוס הבנק בשפיים. בתפקידו זה, פיתח משחקי עסקים ממוחשבים, לומדות ללמידה עצמית, קורסים וסדנאות, היה מנהל הצוות לנושא למידה מרחוק ועוד. היה מנכ"ל חברה ומנהל בחברת סטארט אפ. בעל נסיון רב בפיתוח הדרכה פנים ארגונית ובהדרכה פרונטלית. בעל תואר MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי ותואר BA בכלכלה ולימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב. הקים את 'הוגו - כלים להפצת ידע משולב' בשנת 2002.


רינה גולן

רינה מנהלת את התפעול וקשרי הלקוחות, מנהלת את מערכת הלמידה LMS ולמעשה 'מפיקה' את כל הפרוייקטים בחברה. בתפקידה הקודם היתה מנהלת קשרי לקוחות חו"ל ותפעול של מחלקת הייצוא במפעל "דיוק קשתות" בקיבוץ מחניים. כן היתה מזכירת וגזברית הוועדה המרחבית לתכנון ובניה "מעלה חרמון". לרינה, תואר ראשון (בהצטיינות) במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה הפתוחה והיא נמצאת בעיצומם של לימודים לתואר השני.

אוסנת פס

אוסנת, מפתחת, מעצבת את כל הלומדות ב- Storyline וגרפיקאית הבית. לאוסנת ניסיון עשיר בתחומים של פיתוח לומדות והפקה ל-E-Learning, עיצוב והקמה של אתרי אינטרנט, תכנון ועיצוב ממשקי משתמש UI.

ניצן שימרון

ניצן אחראית על בדיקות QA ללומדות שבפיתוח. לניצן תואר BA בתקשורת ותולדות האמנות מהאוניברסיטה העברית ולומדת כיום לתואר MA. היתה מנהלת משמרת ברשת רולדין, רכזת מודעות בידיעות אחרונות, פקידת מבצעים בחיל האויר. ניצן מנהלת גם את  האתר למציאת כיתות ואולמות כנסים שבבעלותינו www.class4u.co.il

יוגב סמץ

יוגב מנכ"ל יו-דרייב העוסקת בהדרכות נהיגה מתקדמת. השותפות איתנו החלה לפני מספר שנים כשחברנו יחד לפיתוח לומדות נהיגה לנוהגים ברכבי חברה בארגונים. כיום משמש יוגב גם כיועץ עסקי והדרכתי בפרוייקטים של החברה. יוגב הוא הנדסאי רכב ומילא שורה של תפקידים ביחידות מובחרות בצה"ל.

אילת מידן

אילת בעלת קול הקטיפה היא קריינית הבית. לשעבר קריינית בגלגל"צ ובגלי צה"ל.

TEAMX

החברה בראשות גיא וקובי, מפיקה, מביימת, מצלמת ועורכת את כל סרטוני ההדרכה בהפקה עצמית המשולבים בלומדות.

הנכם מוזמנים ליצור קשר או 077-2304400

 

לומדות במעכת הלמידה המתוקשבת LMS

 

לזכרו של אבי אלברט שוורצמן ומשפחתי