מי אנחנו


אנו באים מעולם ההדרכה הפנים ארגונית, מהעסקים, מהעשייה.

לקוחותינו מייצגים את כל ענפי המשק בהם אוניברסיטאות, משרדי ממשלה, היי טק, חברות השקעה, מסחר, ייעוץ, תעשייה, משרדי רואי חשבון ועוד.

אנו מאמינים שלמידה משיגה את מטרתה רק אם היא משמשת כאמצעי לשדרוג הידע האישי של העובד ומטרות הארגון.

שיטת "Blend Learning" אותה פיתחנו, משלבת את הידע שלנו בתהליכים פנים ארגוניים, יחד עם הנסיון הרב בהדרכה ומעבירה ידע זה ללומד ודרכו לארגון כולו.

אנו מאמינים שתפקיד הלמידה הוא לשרת את מטרות העובד ובאמצעותו את החזון והמטרות של הארגון כולו.

הכלכלן אריק האנושק הגיע למסקנה מדהימה: 
תלמיד בכיתה של מורה מאוד לא אפקטיבי, ילמד בממוצע כמחצית מהתוכן בשנת לימודים אחת, ואילו תלמיד בכיתה של מורה אפקטיבי ילמד בממוצע שנה וחצי של תוכן.
ההבדל בין מורה טוב לגרוע שווה שנה שלמה.

אנו מגיעים מהעשייה ההדרכתית והעסקית. המיקוד הוא בתוצאות.

הלומדות שאנו מפתחים, ניהול ותפעול מערכת ניהול הלמידה LMS לרישום המשתמשים ולדיווח על הפעילות והציונים, הקורסים באקסל ובתחומים נוספים אותם אנו מעבירים, יהיו תמיד מותאמים ללקוח. אתם מקבלים למידה אפקטיבית ומותאמת אישית. 

אנו עובדים בכל רחבי הארץ: יש לנו לקוחות גדולים מאד ולקוחות קטנים, ממגוון תחומים: פיננסים והשקעה, חברות תעשיה, ארגונים מתחומי הבריאות והאקדמיה.

20 שנות נסיון. הכל מותאם אליכם.


הוגו שימרון

גדל ברמת השרון בבית יצירתי - אביו סופר ומשורר, אחיו צייר (לזכרו של אבי ומשפחתי). 

סרן במיל' בוגר קורס חובלים שירת כקצין ים בסטי"ל ומפקד ספינה.

בתפקידו האחרון היה מנהל הדרכה בקמפוס הבנק שבשפיים. בתפקידו זה, פיתח את משחק העסקים הממוחשב הראשון, יצר ארועי למידה מדמי שטח ופיתח קורסים והרצאות. כמו כן היה מנהל סניפים בבנק, מנהל בחברת סטארט אפ Libit Signal Processsing ומנכ"ל טל לימוזין סרויס.

בעל תואר ראשון BA בכלכלה וחטיבה מורחבת בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב. תואר שני MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי. בעל נסיון עסקי רב, היכרות עם ארגונים רבים ואלפי שעות הדרכה ופיתוח הדרכה. 

לפני למעלה מ- 15 שנים, הקים את "הוגו - כלים להפצת ידע משולב". 


רינה גולן

מנהלת התפעול וקשרי הלקוחות. בתפקידה הקודם היתה מנהלת קשרי לקוחות חו"ל ותפעול של מחלקת הייצוא במפעל "דיוק קשתות" בקיבוץ מחניים. כן היתה מזכירת וגזברית הוועדה המרחבית לתכנון ובניה "מעלה חרמון".

לרינה, תואר ראשון (בהצטיינות) במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה הפתוחה והיא נמצאת בעיצומם של לימודים לתואר השני.

אוסנת פס

כותבת ומעצבת את הלומדות: בעלת ניסיון עשיר בתחומים של פיתוח לומדות והפקה ל-E-Learning, עיצוב והקמה של אתרי אינטרנט, תכנון ועיצוב ממשקי משתמש UI.

קובי כהן

מדריך אקסל VBA ומפתח יישומים ואפליקציות באקסל - מנהל השקעות בכיר בעל ניסיון של כ- 18 שנים במגוון תפקידים בניהול השקעות של תיקי השקעה לפרטיים ולתאגידים.
מומחה בתוכנת Excel וכתיבת תוכנה ב- VBA. בעל תואר ראשון במתמטיקה בהצטיינות האוניברסיטה העברית.

אילת מידן

קריינות ללומדות - קריינית וזמרת מקצועית. לשעבר קריינית בגלגל"צ ובגלי צה"ל

TEAMX

החברה המפיקה, מביימת, מצלמת ועורכת סרטוני הדרכה.

הנכם מוזמנים ליצור קשר או 077-2304400